Meghívó a 2020. november 04-i rendes nyilvános testületi ülésre

Kapolcs község Önkormányzata Képviselő-testülete

2020. november 4-én (szerda) 17. órai kezdettel

munkaterv szerinti nyilvános ülést tart, melyre tisztelettel meghívom.

Ülés helye: Polgármester Irodája Kapolcs Kossuth utca 62.

Napirend:
1. Beszámoló a Monostorapáti Közös Önkormányzati Hivatal munkájáról
Előadó: dr. Varga András jegyző

2./ Kapolcs község Önkormányzata Képviselő-testületének a helyi adókról szóló 6/2018.(X.20.) önkormányzati rendeletének módosítása

3./ Önkormányzati képviselő testület 2021. évi munkaterve
Előadó: Márvány Péter polgármester

4./ Tapolca Város tagfelvételi kérelme a Tapolca Környéki Önkormányzati Társulásba.
Előadó: dr. Varga András jegyző

5./ Az Oxo Properties Településfejlesztési Nonprofit Kft.-vel a kapolcsi 87/2, 87/6 és 88 hrsz. -ú ingatlanok vonatkozásában kötött együttműködési és haszonkölcsön szerződés módosítása.
Előadó: Márvány Péter polgármester

6./ a kapolcsi 16/17 hrsz.-ú „beépítetlen terület” megjelölésű 1030 m2 nagyságú ingatlanon az önkormányzatot megillető visszavásárlási jog gyakorlása, a visszavásárlásról szóló határozat.
Előadó: Márvány Péter polgármester

7./ A LEADER pályázattal kapcsolatos árajánlatok elbírálása a Gasztrokulturális közösségi tér, vidékfejlesztési bázispont fejlesztése Kapolcson VP6-19.2.1.-28-2-17.
Előadó: Márvány Péter polgármester

8./ Az Önkormányzatot megillető adó- és bírságbevételekből származó kintlévőségek áttekintése.
Előadó: dr. Varga András jegyző

9./ A Kapolcson megtartandó rendezvények rendjéről szóló rendezvény-rendelet előkészítése, koncepció megalkotása és a szükséges lépések megtétele.

10./ Egyebek

Megjelenésére feltétlen számítok.

Kapolcs, 2020. október 29.

Márvány Péter

Az előterjesztések itt olvashatóak.

2020 október 30.