Egyházközségi hírek

egyhaz1 egyhaz2

Köszöntő

A településünk önigazgatása nem lehet eredményes egyházközségekkel és civil szervezetekkel való cselekvő együttműködés nélkül.

Kapolcs napjainkban 310 lelket számlál, s megannyi család lelkipásztora körükben közel 30 éve Illés Sándor plébános.
Képviselő-testületünk nevében kívánok jó egészséget, kitartást szolgálatához.

A mai naptól önkormányzatunk honlapján „Egyházközségi hírek” rovat alatt szeretnénk helyet adni településünk lakói számára a tájékozódásra. Idén hosszú évek után a Passió felhangzott templomunkban virágvasárnap. Május 22-én pedig a Bucsui ünnepi szentmisén köszönthetjük a megalakult kórust, melyet Timár Ildikó Ágnes kántorunk tanított be, aki lelkesen és szeretettel tartja össze a kis csoportot.

Ildikó által hetente szerkesztett „Útravaló” közreadása minden bizonnyal hasznos információt és orientációt adhat gyermeknek és felnőttnek egyaránt.

Kapolcs,2016. május 3.

Jó munkát kívánok: