Meghívó a 2022. május 25-i együttes nyilvános testületi ülésre

Monostorapáti község Önkormányzatának Képviselőtestülete, Hegyesd község Önkormányzatának Képviselőtestülete, Kapolcs község Önkormányzatának Képviselőtestülete, Sáska község Önkormányzatának Képviselőtestülete, Taliándörögd község Önkormányzatának Képviselőtestülete, Vigántpetend község Önkormányzatának Képviselőtestülete nevében Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. Tv. 45. §- a alapján – együttes nyilvános testületi ülést összehívjuk.

Az ülés helye: Monostorapáti Közös Önkormányzatai Hivatal Tanácsterme
Monostorapáti, Petőfi utca 123.

Az ülés ideje: 2022. május 25.-én (szerda ) 17 óra

N a p i r e n d :
1) Monostorapáti Közös Önkormányzati Hivatal 2021. évi költségvetésének zárszámadása
Előadó: Török Andrea jegyző helyettes

Monostorapáti, 2022. május 19.

Takács Péter

Stark Sándor

Márvány Péter

Horváth Bence

Mohos József

Győriványi Dániel
Polgármester

Az előterjesztések itt olvashatóak.

Álláslehetőség – projekt marketing feladatok ellátására

A Malmok Völgye, Tematikus utak az Eger patak mentén megnevezésű pályázat konzorciuma, a projekt marketing feladatainak ellátására keres szakembert, határozott idejű szerződésre, kapolcsi székhellyel.

Amit kínálunk:

• rugalmas munkavégzés
  • versenyképes fizetés

Amit keresünk:

• online marketingben jártasság, vagy továbbképzésre hajlandóság
  • agilis, rugalmas munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Turisztikai végzettség vagy a területen való jártasság

Érdeklődni lehet a 06 30 6197783-as telefonszámon vagy emailben a peter.marvany@gmail.com címen.

TOP-1.2.1-15-VE1-2016-00019  azonosítószámú támogatás keretén belül megvalósításra kerülő, Malmok Völgye/Tematikus utak az Eger-patak mentén című projekt keretein belül!

Pályázati felhívás – a kapolcsi 16/17 helyrajzi számú ingatlan értékesítése iránt

Kapolcs község Önkormányzata nyilvános pályázatot hirdet a kapolcsi 16/17 helyrajzi számú ingatlan értékesítése iránt az alábbi feltételek szerint:

Pályázatkiíró szerv neve, székhelye:

Kapolcs Község Önkormányzata, 8294 Kapolcs, Kossuth u. 62.

pályázatot jóváhagyó döntés száma: 12/2022.(II.18.) Ökt.sz. határozat.

A részletes pályázati anyag itt olvasható PDF formátumban.

Az ingatlanról készült képek alább tekinthetőek meg: